Про прологовий будинок №3

Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №3» – заклад, який впевнено і швидко модернізується.

На будь-якому етапі перебування в КНП ММР «Пологовий будинок №3» Ви будете відчувати впевненість в тому, що Ви та Ваша дитинка знаходитесь в повній безпеці. Тому що тут працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають жагу до вдосконалення своїх навичок та отримання нових знань.

Кажуть, що : «Щастя не можна купити, щастя можна народити!».

Та всі ми знаємо, який важкий період становлення батьківства. Персонал закладу буде огортати Вас теплотою та турботою. Починаючи з Жіночої консультації і до самого «Дня виписки».

Заклад включає в себе 7 відділень

Акушерське відділення

Саме тут Ви отримаєте найсильніший спектр емоцій в своєму житті. Від складного етапу перейм до довгоочікуваної зустрічі зі своєю крихіткою

Відділення паталогії вагітності

Під час перебування тут, запевняємо Ви та дитинка будете в безпеці і під цілодобовим наглядом лікарів, для того щоб ваша зустріч відбувалась в «правильний» момент

Відділення анастезіології з ліжками інтенсивної терапії

Точність, впевненість, відповідальність – 3 слова, які є ключовими для персоналу, що працює в цьому відділенні

Гінекологічне відділення

Окрема ланка закладу, яка відповідає за жіноче здоровя. Гістероскопія? Пластика жіночих статтевих органів?Лапароскопія? – Без проблем! Лікарі проводять складні операції, використовуючи дороговартісне обладнання

Відділення новонароджених

Жіноча консультація №3

Лікарі-акушер гінекологи підходять до кожної вагітної з особливим ставленням і неймовірною увагою

Клініко-діагностична лабораторія

Здійснює свою діяльність для Вашого комфорту і більш точного лікування, через швидке отримання результатів досліджень

Відгуки щасливих матусь

Рейтинг Google 4,6 ⭐⭐⭐⭐⭐

Висловлюю подяку Гурченковій Валентині Василівні, акушерці Тетяні, старшій акушерці Вікторії, Ястремському Вадиму, зміну, вони зробили все, щоб пологи були без КС та важкої реабілітації. Палати чисті, теплі, завжди є гаряча вода, харчування-сніданок, обід (можна їсти, їстівні), враховуючи, що ще й родичі приносять. Дякую вам за сина! Дуже рекомендую.
Віолета Петровськая
⭐⭐⭐⭐⭐
Я рожала в 2011 году, у Ищенка Олега Николаевича, очень хороший человек и специалист, и эпидуралку мне делал Базовкин Владимир Викторович - человек от Бога, профессионал своего дела, все прошло на высшем уровне, без каких либо побочек, за вторым ребеночком только к ним! Сестра моя рожала в ноябре 2014 года тоже у них. Рекомендую этих специалистов!
Алла
⭐⭐⭐⭐⭐
Вторая доченька только-только родилась в конце июля. Рожала у того же доктора. Все снова прошло хорошо, несмотря на стремительные роды, что очень опасно. Персонал был внимательным от и до. Палата замечательная и обстановка в роддоме хорошая. Педиатры очень внимательные. Роддом этот очень советую (есть с чем сравнивать, ведь обе беременности на сохранении пролежала во 2-м роддоме)
Еліанора
⭐⭐⭐⭐⭐
Хочу висловити велику подяку Іщенку Олегу Миколайовичу та його команді! )) Дякую дуже-дуже Вам за нашу маму. Ви «повернули її до життя!» Пожвавішала, іскринка в очах з’явилася в неї. Олег Миколайович такий уважний, приємний у спілкуванні, одним словом, великий молодець в своїй справі. Враження залишилися тільки позитивні. Я дуже рекомендую цього лікаря !!!
Алла Барбунова
⭐⭐⭐⭐⭐