Відділення анастезіології з ліжками інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії для жінок КНП ММР  «Пологовий будинок №3» розраховане на 6 ліжок.

Цілі відділення:

  • Лікування невідкладних станів.
  • Використання  різних видів анестезіологіного забезпечення при акушерських та гінекологічних оперативних втручаннях, а також знеболювання пологів.
  • Надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам акушерсько-гінекологічного профілю із супутньою соматичною патологією.
  • Проведення цілодобового моніторингу вітальних функцій пацієнтів та їх корекція.

Лікування пацієнтів у відділенні проводиться згідно із сучасними клінічними рекомендаціями та базується на принципах доказової медицини.

Відділенні має всю необхідну матеріально-технічну базу для виконання всіх встановлених завдань, яка постійно оновлюється.

Лікарі-анестезіологи відділення володіють всіма видами анестезії та дотримуються шляху постійного вдосконалення своїх знань та навичок, постійно беруть участь в профільних конференціях, курсах тематичного удосконалення, майстер класах.

У відділенні застосовуються наступні сучасні анестезіологічні технології:

  • Методика внутрішньовенної анестезії із самостійним диханням за технологією TCI (Target Controlled Infusion). Внутрішньовенна анестезія за  цільовою концентрацією (TCI) це інтелектуальна інфузійна система, яка дозволяє дуже точно підтримувати концентрацію анестетика в плазмі та головному мозку і прогнозувати час пробудження пацієнтки
  • Методика загальної внутрішньовенної анестезії із штучною вентиляцією легень.
  • Різні варіанти нейроаксіальної анестезії (спінальна, епідуральна,  комбінована спінально-епідуральна анестезії). Під час проведення   оперативних втручань в акушерстві переважно застосовується регіонарна анестезія. Близько 98% таких втручань  проводиться під спинальною та епідуральною анестезією. Це дає можливість забезпечити максимальний комфорт та безпеку для жінки та мінімальний вплив на плід. За такого виду знеболення жінка залишається у свідомості та залучена до появи дитини на світ: чує перший крик дитини, контактує з нею поглядом, дитину прикладають до грудей для отримання молозива. А найсучаснішим і безпечним методом знеболювання перейм під час пологів є – епідуральна аналгезія. Головна перевага методу епідуральної аналгезії полягає в тому, що породілля під час знеболювання відчуває менш болючі перейми, добре усвідомлює, що відбувається, комфортно себе почуває й може спілкуватися з оточенням, не втрачаючи при цьому своєї активності
  • Методика  комбінованої мультимодальної  анестезії.
  • Методика мультимодальної анальгезії в післяопераційному періоді.
  • Принципи «хірургії швидкого відновлення» (Fast track surgery) та «прискореного відновлення після оперативного втручання» (Enhanced Recovery After Surgery).
  •  

Завідувач відділення:

Базовкін Володимир Вікторович

Лікарі відділення:         

Піляєв Антон Юрійович

Аладов Володимир Володимирович

Овчаров Павло Станіславович

Новосьолов Сергій Володимирович

Лікарі-інтерни:            

Вороніна Анастасія Сергіївна

Чекула Вадим Богданович

Старша медична сестра

Шерстова Надія Вікторівна

Медичні сестри анестезистки:  

Стасіва Ірина Володимирівна

Гончарук Ольга Петрівна

Бамбула Ольга Костянтинівна

Чернега Жанна Василівна

Молодші медичні сестри:           

Алдемір Галина Олексіївна

Салтан Ольга Володимирівна

Макарук Тетяна Борисівна

Ворона Тетяна Петрівна

Александрова Алла Миколаївна