Жіноча консультація №3

Жіноча консультація №3 КНП ММР “Пологовий будинок №3» надає допомогу жіночому населенню з 1984 року.

Пріоритетом в роботі нашого колективу є використання сучасних стандартів надання акушерсько-гінекологічної допомоги, впровадження нових медичних технологій, індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.

В своїй діяльності ми забезпечуємо повний обсяг надання спеціалізованої амбулаторної допомоги жінкам репродуктивного віку, вагітним, породіллям та гінекологічним хворим.

В кабінеті планування сім’ї можна отримати консультацію з питань репродуктивного здоров’я сімейної пари та питань лікування безпліддя.

Кабінет патології шийки матки забезпечує проведення цитологічного та кольпоскопічного скринінгу з метою ранньої діагностики та лікування захворювань шийки матки і профілактування онкологічної патології.

В кабінеті УЗД, оснащеному сучасним апаратом експерт-класу, проводиться УЗ обстеження вагітних, виявлення вроджених вад розвитку плода, оцінка функціонального стану плода( доплерометрія судин фето-плацентарного комплексу, біофізичний профіль плода); діагностика гінекологічних захворювань; обстеження молочних залоз, щитоподібної залози та ін.

В жіночій консультації №3 веде прийом дитячий гінеколог,  який здійснює спостереження за дівчатами від моменту  народження  і до 18 років та консультує з питань гігієни, лікування та профілактики гінекологічних захворювань.

В жіночій консультації №3 є денний стаціонар, розрахований на 25 ліжок.

В умовах денного стаціонару проводиться:

  •  дообстеження та лікування вагітних з різними патологічними станами;
  •  за показами проводиться оцінка функціонального стану плода(проведення КТГ, оцінка біофізичного профілю плода та ін.)
  •  лікування жінок з гінекологічною патологією.

Матеріально-технічне оснащення нашої консультації дозволяє забезпечити повний обсяг діагностичної та лікувальної допомоги нашим пацієнтам, включаючи малі оперативні втручання в сучасній операційній.

Висококваліфіковані спеціалісти забезпечать консультування на етапі підготовки до вагітності; ведення  вагітних з різними ступенями перинатального ризику; профілактику небажаної вагітності; диспансерний нагляд та лікування  жінок з  захворюваннями жіночих статевих органів; консультування жінок з питань менопаузальної гормональної терапії з урахуванням факторів ризику, керуючись в своїй роботі вітчизняними та міжнародними гайдлайнами.

Будемо раді бачити Вас у нас!