Баранчук Ольга Дмитрівна

5 out of 5 based on 1 customer rating
(Відгук клієнта)

Посада: лікар акушер-гінеколог жіночої консультації, лікар Ультразвукової діагностики.

Категорія: Перша кваліфікаційна категорія  « Акушерство і гінекологія». Друга  кваліфікаційна категорія  « Ультразвукова  діагностика».

Стаж роботи: більше 9 років

Опис

Стаж роботи:

лікар акушер-гінеколог 13 років, лікар УЗД 9 років.

Освіта:

  • В 2008р. закінчила ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» м.Полтава, за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • Проходила інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі ВДНЗУ «УМСА» та пологового будинку №3 м.Миколаєва.
  • У 2012 році пройшла спеціалізацію за фахом «Ультразвукова діагностика» на базі Одеського національного медичного університету.
  • З 2011 року працює лікарем акушер-гінекологом жіночої консультації пологового будинку №3.
  • З 2012 року працює лікарем УЗД жіночої консультації пологового будинку №3.
  • Володіє сучасними методами профілактики, діагностики, лікування та реабілітації гінекологічних хворих, з використанням сучасних методів обстеження та лікування. Постійно вдосконалює та впроваджує сучасні методи діагностики та лікування акушерської та гінекологічної патології, ведення фізіологічних та патологічних вагітностей. Проводить ультразвукове обстеження вагітних на всіх термінах вагітності (враховуючи виявлення вроджених вад розвитку плоду), доплерометричне дослідження фето-плацентарного комплексу, УЗД органів малого тазу, молочних залоз.
  • За період роботи зарекомендувала себе грамотним, кваліфікованим лікарем. Постійно підвищує свій професійний рівень на курсах удосконалення, конференціях, семінарах, майстер-класах.
  • У 2020 році на базі ОНМедУ пройшла курси тематичного удосконалення на тему «Екстрагенітальна патологія».
  • У 2021 році на базі ОНМедУ пройшла курси тематичного удосконалення на тему «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології».
  • Брала участь у роботі науково-практичних конференцій «Зустрічі професіоналів: експертний ультразвук плода», «Зустрічі професіоналів: фетальна і неонатальна нейросонографія», «Зустрічі професіоналів: інфекції в акушерстві та гінекології», у дистанційно-освітньому проекті з менеджменту цервікальної патології «Акдадемія цервікології: from A to Z»- 2021р.

Адреса та робочий телефон:

Жіноча консультація №3 (вул. Київська, №3)
тел. (0512) 41-35-21

Додаткова інформація

Стаж роботи (роки)

Категорія

Відділення

Відгуки клієнтів

Рейтинг 5 з 5 зірок
1 відгук
4 зірок 0 0 %
3 зірок 0 0 %
2 зірок 0 0 %
1 зірка 0 0 %

1 відгук для Баранчук Ольга Дмитрівна

Додати відгук