Трекер настрою. Що це і навіщо він потрібен?

Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
Зручно відстежувати настрій можна у безкоштовному мобільному застосунку психологічної підтримки для ветеранів і ветеранок База (https://www.facebook.com/bazaukraineapp)
Крім трекеру тут знайдеш інші вправи для самодопомоги і можливість поставити питання фахівцю з ментального здоров’я.

База у cоцмережах:

🫡Що є на Базі?

Тут зібрані едукаційні матеріали про психічне здоров’я, вправи для самодопомоги і корисні контакти. Застосунок допомагає навчитися ідентифікувати свої стани і вміти стабілізувати себе в моменті, коли накриває. Також в застосунку є можливість написати фахівцю та отримати від нього відповідь. Користуватися можна будь-де, будь-коли і безкоштовно. Застосунок – це не заміна психотерапії, але змога краще розуміти, що з тобою відбувається та надати собі першу психологічну підтримку. Застосунком користуються як захисники та захисниці, так і цивільні люди.

Хто створив Базу?

Базу створила ГО “Психологічні підтримка та реабілітація “Вільний Вибір” Вільний Вибір, яка працює з 2015 року, надаючи психологічну підтримку для військових, ветеранів, ветеранок, членів їх сімей та сімей загиблих військовослужбовців у доказових методах психотерапії.
Проєкт вдалося реалізувати завдяки Програмі реінтеграції ветеранів IREX.

Related Articles

З 1 по 7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

На базі КНП ММР «Пологовий будинок №3» з 1 по 7 серпня  проводився Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування. Не дивлячись на таке складне становище колектив…

Важливість вакцинації від гепатиту B для медичних працівників.

ЗДОРОВ’Я ПЕРШ ЗА ВСЕ: ВАЖЛИВІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД ГЕПАТИТУ B ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ.   Захист здоров’я медичних працівників є важливою складовою ефективного функціонування будь-якої медичної установи.…

Responses