БЦЖ єдина наявна вакцина проти туберкульозу.

ТУБЕРКУЛЬОЗ — ОДНЕ З НАЙПОШИРЕНІШИХ І НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ.

Найчастіше, в разі зараження, уражаються легені. Також патологія може розвиватися в кістках, кишківнику, головному мозку, шкірі тощо. Щороку від нього вмирають сотні тисяч людей.

 

БЦЖ ЄДИНА НАЯВНА ВАКЦИНА ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ.

БЦЖ – це жива вакцина, виготовлена з бацили збудника туберкульозу у великої рогатої худоби. Вакцина містить ослаблені мікобактерії. Після вакцинації імунна система дитини, розпізнає чужорідний агент, та автоматично починає імунну атаку проти нього.

 

Рекомендований вік для первинної вакцинації 3- 5 день після народження. Більшість новонароджених отримує щеплення до виписки з пологового відділення. 

 

Вакцину БЦЖ вводять внутрішньошкірно на межі верхньої та середньої третини зовнішньої поверхні лівого плеча. Після БЦЖ вакцинації треба уникати грубого механічного впливу на місце введення вакцини. 

Майже у всіх дітей на щеплення БЦЖ розвивається місцева реакція. Це відбувається найчастіше через 4- 6 тижнів після ін’єкції. Через 1 -6 тижнів утворюється папула (пляма, червоного кольору)діаметром 5-10 мм, що випинається над поверхнею шкіри.

 

Через 6-12 тижнів на місці папули утворюється невелика мокнуча виразка. Вона гоїться впродовж трьох місяців. Після її загоєння залишається невеликий рубець.

 

Ставтеся відповідально до здоров’я своєї дитини, дотримуйтесь календаря вакцинацій і завжди звертайтеся за порадою до фахівців.

 

Приходьте до нас народжувати. Не забувайте ставити ❤ та поширювати своїм знайомим!

____________

#роды #беременность #мама #дети #семья #роддом #роддом3 #роддом3николаев #мамавдекрете #ребенок #материнство #скоромама #вожиданиичуда #инстамама #декрет #малыш #любовь #40недель #коляски #мамадочки #kids #9месяцев #малыши #николаев #миколаїв #счастье #историяродов #мамочка #baby #декретныебудни

 

Роддом №3 Николаев, гинекология, безопасные роды, пологовий будинок №3, ведение беременности, партнерские роды, школа відповідального батьківства

Related Articles

Важливість вакцинації від гепатиту B для медичних працівників.

ЗДОРОВ’Я ПЕРШ ЗА ВСЕ: ВАЖЛИВІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД ГЕПАТИТУ B ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ.   Захист здоров’я медичних працівників є важливою складовою ефективного функціонування будь-якої медичної установи.…

Завдяки новому портативному апарату УЗД наші лікарі-неонатологи проводять ультразвукове обстеження новонародженим.

Дорогі батьки!🤰   Пологовий будинок №3 піклується про вас і ваших дітей.🥰 Завдяки новому портативному апарату УЗД, який є у пологовому будинку №3, наші лікарі-неонатологи…

Responses